Školičku bruslení navštívil Mikuláš

Andělská návštěva zavítala na led i k našim malým hokejistům a hokejistkám z přípravky a mladších žáků. Všichni zažili spoustu legrace. Fotky najdete na našem Facebooku.

První zápas áčka v Rosicích už tuto sobotu

První skutečně domácí utkání mužů na domácím ledě v Rosicích se uskuteční tuto sobotu 3.12. od 17:00. Jako soupeř se představí tým TJ Tatran Hrušky. Přijďte v sobotu na hokej!

Na zápas s Adamovem bude vypraven autobus

Na "domácí" utkání se Spartakem Adamov, hrané v sobotu 19.11. od 17:00 na ZS v Blansku bude vypraven autobus. Sraz u ZS v Rosicích je v 14:30, odjezd je naplánován na 15:00. Buďte dochvilní!

Nábor v rámci Týdne hokeje proběhne 27.11.2022

V neděli 27. listopadu od 9:00 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Zastávka ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na ZS v Rosicích akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Nový web HC Zastávka

Vítejte na novém webu HC Zastávka. Věříme, že vás nový klubový web zaujme a budete na něm nacházet zajímavé a přínosné informace. Web stále ladíme a doplňujeme, aby už brzy bylo všechno na svém místě.
Zobrazeno 1–5 z celkem 5

Turnaj 2. tříd v Rosicích

V neděli 11. prosince pořádáme na zimním stadionu v Rosicích turnaj přípravek kategorie 2. třídy. V měření sil v mini hokeji se...

Program na víkend 9.-11.12. 2022

Dorost v zápasech proti Vyškovu a Kroměříži bez bodu

Naši dorostenci se ve víkendovém programu nadstavbové části sk. o umístění utkali s týmy z Vyškova a Kroměříže.