A-tým: HC Zastávka - TJ Sokol Březina 5:3
Dorost: HC Brumov-Bylnice - HC Zastávka 9:1 ; HC Zastávka - HC Brumov-Bylnice 2:6

Mladší žáci: HCM Warriors Brno - HC Zastávka 25:0

Víkendové výsledky

Dorost: HC Spartak Uherský Brod - HC Zastávka 19:0 ; HC Zastávka - MBK Vyškov 1:9
Mladší žáci: HC Zastávka - HC Lvi Břeclav 3:13

PF 2023

Mrkněte na naši novoročenku v audiovizuální podobě.

Víkendové výsledky

Dorost: HC Blansko - HC Zastávka 13:1, zápas s HC Brumov-Bylnice odložen.
Mladší žáci: HC Zastávka - HHK Velké Meziříčí 4:9

Školičku bruslení navštívil Mikuláš

Andělská návštěva zavítala na led i k našim malým hokejistům a hokejistkám z přípravky a mladších žáků. Všichni zažili spoustu legrace. Fotky najdete na našem Facebooku.

První zápas áčka v Rosicích už tuto sobotu

První skutečně domácí utkání mužů na domácím ledě v Rosicích se uskuteční tuto sobotu 3.12. od 17:00. Jako soupeř se představí tým TJ Tatran Hrušky. Přijďte v sobotu na hokej!

Na zápas s Adamovem bude vypraven autobus

Na "domácí" utkání se Spartakem Adamov, hrané v sobotu 19.11. od 17:00 na ZS v Blansku bude vypraven autobus. Sraz u ZS v Rosicích je v 14:30, odjezd je naplánován na 15:00. Buďte dochvilní!

Nábor v rámci Týdne hokeje proběhne 27.11.2022

V neděli 27. listopadu od 9:00 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Zastávka ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na ZS v Rosicích akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Nový web HC Zastávka

Vítejte na novém webu HC Zastávka. Věříme, že vás nový klubový web zaujme a budete na něm nacházet zajímavé a přínosné informace. Web stále ladíme a doplňujeme, aby už brzy bylo všechno na svém místě.
Zobrazeno 1–9 z celkem 9

Program na víkend 4.2.-5.2. 2023

Program na víkend 27.-29.1. 2023

Ohlédnutí za víkendovými zápasy