Turnaj 2. tříd v Rosicích

V neděli 11. prosince pořádáme na zimním stadionu v Rosicích turnaj přípravek kategorie 2. třídy. V měření sil v mini hokeji se představí kromě našeho družstva také týmy z Boskovic, Brna a Blanska. Rozpis zápasů najdete níže.

Program na víkend 9.-11.12. 2022

Dorost v zápasech proti Vyškovu a Kroměříži bez bodu

Naši dorostenci se ve víkendovém programu nadstavbové části sk. o umístění utkali s týmy z Vyškova a Kroměříže.

Výhra nad Tatranem Hrušky na domácím ledě

V prvním utkání na domácím ledě v Rosicích přehráli naši hokejisté tým Tatranu Hrušky jednoznačně 6:0.

Program na víkend 3.-4.12. 2022

Pozvánka na Mikulášskou školičku bruslení a Silvestr na ledě

Je tu doba adventu a čeká nás nejkrásnější období v roce, vánoční svátky. I HC Zastávka se na toto období těší a využívá příležitosti, jak spojit sport, lásku k hokeji a kouzlo vánočního období.

Týden hokeje je za námi

V neděli 27. 11. 2022 se od 9 hodin konala na zimním stadionu v Rosicích pod záštitou Českého svazu ledního hokeje v rámci celorepublikového Týdne hokeje akce „Pojď hrát hokej“, která se opět těšila velké účasti. V rámci této akce se v klubu HC Zastávka registrovalo 27 nových zájemců.

A-tým Zastávky porazil tým Březiny 5:4

Čtvrté vítězství našeho A-týmu v řadě se na stadionu ve Vyškově nerodilo snadno. V sestavě pouze s deseti hráči a brankářem náš tým dotahoval hlavně ztrátu z úvodní třetiny. V prostřední části se na branky čekalo marně, rozhodnutí přišlo až v závěrečném dějství. V něm Zastávka nejprve vyrovnala skóre, aby pak 15 vteřin před koncem základní hrací doby rozhodl hostující Mikule pátou brankou do sítě Březiny o vítězství Zastávky 5:4.

V dalších zápasech víkendového programu podlehli naši dorostenci celku z Blanska 2:5 (více zde) a mladší žáci si připsali první vítězství v sezóně, když porazili Boskovice 4:1 (více zde).

Program na víkend 26.-27.11. 2022

Vítězná série A-týmu pokračuje výhrou 13:3 nad Adamovem

Zastávecké áčko zůstává na vítězné vlně a po utkání se Spartakem Adamov a výsledku 13:3 si připisuje další body do tabulky soutěže OP Blansko.

Nábor v rámci Týdne hokeje proběhne 27.11.2022

Přijďte v neděli 27. listopadu na Zimní stadion v Rosicích na akci Týden hokeje!

A-tým Zastávky zvítězil i ve svém druhém utkání

Druhé vítězství ve dvou kolech si na své konto připsal náš A tým, který opět na stadionu v Blansku (tentokrát jako tým hostů) porazil svého soka. Tým soupeře z Blanska opustil led po výsledku 2:9 jako poražený. HC Zastávka tak ve dvou zápasech zapisuje plný počet bodů. Jen tak dále.

První vítězství A-týmu a další výsledky

A tým poprvé zvítězil, zápasy odehráli i dorostenci a mladší žáci.

První vítězství A-týmu

Naše áčko zvítězilo hned ve svém prvním utkání nového ročníku soutěže OP Blansko, když na stadionu v Blansku porazilo soupeře z Černé Hory v poměru 12:4.

A-tým poprvé v akci a program zápasů mládeže

Přestože je hokejová sezóna 2022/2023 už v plném proudu, něco tomu přece jen chybělo. Čekání na první zápas zastáveckého áčka už ale nebude trvat dlouho. HC Zastávka se stejně jako loni účastní soutěže OP Blansko.

Zobrazeno 1–15 z celkem 16

Turnaj 2. tříd v Rosicích