redakce |

Přípravky si zahrály na turnajích v Rosicích a Moutnicích

Hráči našich přípravek měli o víkendu na programu dva turnaje. 2. třída se představila v sobotu v Moutnicích, 4. třída si v neděli zahrála v domácím prostředí.

Naši druháci se v sobotu po obědě utkali na stadionu v Moutnicích s týmem MBK Vyškov "B" a vídeňským celkem EAC Junior Capitals "B" a oba soupeře zdolali.  Všechny děti pracovaly na 100% a plnily pokyny trenérů, co jim síly stačily. Ke konci druhého zápasu už bylo vidět, že byli hráči unavení, ale nepropadli a nedovolili soupeři zápas obrátit. Od trenéra je pak čekala zasloužená pochvala.

Hráči 4. třídy si o den později (pro změnu před obědem) zahráli v Rosicích proti týmům SHKM Hodonín "B" a HC Orli Znojmo "B". Úspěšnější byli v zápase s Hodonínem, ale i proti Znojmu bojovali statečně. 

Příští víkend nastoupí k mistrovským utkáním v minihokeji naše 3. třída, která se v sobotu 11.2. představí v Brně (HHDM) proti týmům EAC Junior Capitals a Technika Brno.

Aktuální články

Dorost odehrál zápasy s Prostějovem a Uherským Brodem

Hráči dorostu mají za sebou svižný začátek týdne. Nejprve se v pondělí představili na ledě Prostějova, o den později odehráli doma...

Program zápasů 21.3.-26.3. 2023

Přehled zápasů, které čekají naše družstva na sklonku sezóny.

Poslední mistrovské utkání žáků i Školička bruslení

Víkend nabídl mimo jiné poslední utkání mladších žáků v této sezóně i závěrečnou lekci naší Školičky bruslení.