redakce |

A-tým poprvé v akci a program zápasů mládeže

Přestože je hokejová sezóna 2022/2023 už v plném proudu, něco tomu přece jen chybělo. Čekání na první zápas zastáveckého áčka už ale nebude trvat dlouho. HC Zastávka se stejně jako loni účastní soutěže OP Blansko.

Přestože je hokejová sezóna 2022/2023 už v plném proudu, něco tomu přece jen chybělo. Čekání na první zápas zastáveckého áčka už ale nebude trvat dlouho. HC Zastávka se stejně jako loni účastní soutěže OP Blansko, kde nám budou dělat společnost týmy HC Veverská BítýškaHC Laviny BlanskoTJ Sokol BřezinaTJ Tatran Hrušky, TJ Spartak AdamovTJ Sokol Černá Hora a TJ Rájec-Jestřebí.

Bohužel ne všechna domácí utkání budeme moci odehrát na domácím stadionu. Stranou veškeré logiky si týmy Adamova, Rájce-Jestřebí a Černé Hory prosadily odehrání našich domácích utkání s nimi na zimácích v Blansku a Boskovicích. Nám bohužel nezbývá než toto rozhodnutí respektovat. Vzhledem k rozlosování soutěže to navíc vyšlo tak, že první opravdu skutečné domácí utkání odehrajeme až 7.1 2023 s týmem HC Laviny Blansko. Omlouváme se za tyto komplikace a doufáme ve vaši silnou podporu v hledišti na jakémkoli stadionu, který nám bude určen! První zápas odehrajeme tuto sobotu proti Sokolu Černá Hora na ZS Blansko.

AKTUALIZACE 25.10.: Došlo ke změně rozpisu a první domácí utkání na stadionu v Rosicích odehrajeme ještě tento rok, a to v sobotu 3. 12. v 17:00 proti Tatranu Hrušky!!

Program na tento víkend vypadá takto
A-tým (soutěž OP Blansko)
So 29.10. 10:15, ZS Blansko: HC Zastávka - TJ Sokol Černá Hora
Dorost
Ne 30.10. 11:00, ZS Rosice: HC Zastávka - HC Orli Znojmo

Mladší žáci
So 29.10. 10:00, ZS Rosice: HC Zastávka - SHKM Hodonín

4.třída
So 29.10. 9:05 + 10:10, ZS Vyškov: HC Zastávka - HC Blansko + HC Kometa Brno - HC Zastávka

Aktuální články

Program na víkend 4.2.-5.2. 2023

Přehled zápasů, které čekají naše družstva o nadcházejícím víkendu.

Program na víkend 27.-29.1. 2023

Přehled zápasů, které čekají naše družstva o nadcházejícím víkendu.

Ohlédnutí za víkendovými zápasy

Uplynulý víkend byl opět naplněn hokejem až po okraj. V následujícím krátkém přehledu se ohlédneme za zápasy, v nichž nastoupila naše...