Archiv

Program zápasů na víkend 2.3.-3.3.2024

Naše družstvo mužů má v sobotu před sebou zápas pravdy. Souboj s Březinou určí, kdo obsadí konečnou třetí příčku a kdo se stane vyzyvatelem Veverské Bítýšky ve finálovém utkání o první místo. Utkání se soupeřem, na něhož jsme v této sezóně ještě nevyzráli, se odehraje v sobotu v 17:30 v Blansku. Nabízíme možnost dopravy autobusem, odjezd v 15:30 od ZS Rosice.

Program zápasů na víkend 24.2-25.2.2024

Další hokejové dny jsou před námi, níže najdete výčet utkání, k nimž nastoupí naše mládežnická družstva.

Výsledky víkendových zápasů

Víkend bohatý na zápasy je za námi, následuje krátký souhrn, jak to všechno dopadlo. Tým mužů bohužel nestačil v prvním utkání finálové skupiny na Veverskou Bítýšku, čímž se mu účast v samotném finále vzdálila. Nicméně naděje ještě žije a bude nezbytné příští týden porazit Březinu. Starší žáci bojovali v sobotu se Znojmem a v neděli s Hodonínem, na body to ale nestačilo ani v jednom případě. Naopak mladší žáci navázali na vítězství nad Warriorem z minulého týdne a poradili si i se soupeřem z Hodonína. Úspěšný víkend mají za sebou i všechny naše přípravky (2., 3. a 4. třída), které až na jeden zápas vyhrály všechna svá utkání v rámci mistrovských turnajů v minihokeji. Jen tak dál!

Program zápasů na víkend 17.2.-18.2.2024

O víkendu vyjedou na led úplně všichni. Své mistrovské turnaje odehrají přípravky 2., 3. i 4. třídy, mladší žáci nastoupí doma proti Hodonínu a starší žáci zavítají v sobotu do Znojma, aby pak v neděli změřili síly na domácím ledě s Hodonínem. Ani muži nebudou zahálet a ve finálové skupině play off se utkají v prvním zápase této fáze soutěže s Veverskou Bítýškou. Zápas bude odehrán v Rosicích, všichni jste srdečně zváni. Níže najdete také  rozpis zápasů play off OP Blansko. A abychom byli kompletní, po dvou týdnech se vrací nedělní Školička bruslení, klasicky v 9:00 na ledě.

A-tým nestačil na Březinu a další výsledky

Přinášíme přehled výsledků odehraných utkání. Kromě mladších žáků se našim hráčům moc nedařilo.

Program zápasů na víkend 3.2-4.2.2024

O víkendu před jarními prázdninami je oproti původním plánům na programu jen jedno soutěžní utkání. A tým se na domácím stadionu utká se Sokolem Březinou.

Souhrn výsledků z víkendu 27.1.-28.1. 2024

V přehledu odehraných utkání najdete výsledky A týmu, starších žáků a mladších žáků. Družstvo mužů si poradilo s Černou Horou, starší žáci nestačili na Rytíře z Blanska a mladší žáci si z utkání se Scorpions Brno přivezli bod.

Program zápasů 27.1.-28.1. 2024

Do víkendových mistrovských utkání a turnajů se zapojí téměř všechny naše oddíly. V sobotu vyjede na led v Kuřimi 3. třída, která změří síly s Boskovicemi a domácím týmem, odpoledne pak mladší žáci vyzvou HC Scorpions na brněnském ledě v HHDM. Nedělní program odstartuje 2. třída v Břeclavi zápasem s tamními Lvy a o hodinu později s Kometou Brno. Starší žáci se představí v Blansku v dopoledním zápase s Rytíři. Závěr bohatého programu obstará tým mužů utkáním proti Sokolu Černé Hoře hraným v Boskovicích.

Týden hokeje je za námi

Neděle 21.1. byla speciální už od samého rána. V rámci rozvojového projektu Pojď hrát hokej, který probíhá pod záštitou Českého hokeje od roku 2016, se uskutečnila na zimním stadionu v Rosicích náborová akce pod názvem Týden hokeje. Akce, která jednou až dvakrát ročně rezonuje celým územím Česka a jejíž plnohodnotnou součástí jsme již poosmé. Jak to letos probíhalo, nám přiblíží trenér Školy bruslení a člen výkonného výboru za mládež Pavel Matal. 

Výsledky víkendových zápasů

Máme za sebou víkend nabitý hokejem. Na ledě v Blansku si náš A-tým poradil se Spartakem Adamov jednoznačným výsledkem 10:2. Mladší žáci bojovali v obou víkendových utkáních statečně, nicméně jak v zápase s Boskovicemi, tak v domácím střetnutí s Blanskem nezískali ani bod. Přípravka ročníku 2014 si naopak přes různé komplikace vedla výborně. A samozřejmě proběhla avizovaná nedělní velká akce Pojď hrát hokej, té se budeme věnovat v samostatném článku. 

Program zápasů 20.1.-21.1. 2024

Po volnu v minulém kole se A-tým vrací do akce a v sobotu na ledě v Blansku vyzve mužstvo Adamova. Družstvo mladších žáků odehraje dokonce dvě utkání. V sobotu ráno se představí v Boskovicích a v neděli před obědem nastoupí v Rosicích proti Rytířům z Blanska. Na mistrovském turnaji ve Vyškově změří naše čtvrtá třída síly s Kometou Brno a Boskovicemi. Bohužel zápas starších žáků se Znojmem musel být kvůli marodce v našem týmu zrušen (a zkontumován ve prospěch Znojma). A na závěr připomínáme nedělní bruslení v rámci Týdne hokeje. 

Výsledky zápasů starších a mladších žáků

Mladší žáci si ze sobotního domácího utkání se Znojmem odnáší bod za remízu 7:7, starší žáci bohužel nestačili na tým z Hodonína, když v nedělním zápase na ledě soupeře prohráli 3:17.

Program zápasů na 13.1.-14.1. 2024

A-tým má o víkendu volno, na naše mladé naděje ale žádný oddech nečeká. Výstroj oblečou starší i mladší žáci a přípravka 3. třídy.

Výsledky zápasů z uplynulého víkendu

Přinášíme přehled výsledků utkání našich družstev. Zatímco A-tým a starší žáci si připsali na konto další prohry, mladší žáci se blýskli v Brně, když porazili Kometu po dramatickém obratu v poslední třetině výsledkem 4:3. Vítězství trefil Ládík Tkáč půl minuty před koncem.

Program zápasů na víkend 6.1. - 7.1. 2024

První hokejový víkend nového roku je tady a začneme zostra. Na domácím ledě se v sobotu představí starší žáci proti Scorpions Brno, odpoledne téhož dne vyjede na led naše áčko proti Veverské Bítýšce. V neděli zabojují mladší žáci proti Kometě na brněnském ledě a do hokejového kolotoče naskočí i přípravka 4. třídy, která v domácím prostředí vyzve Kometu a Scorpions.

Zobrazeno 1–15 z celkem 91

Aktuální články

Program zápasů na víkend 2.3.-3.3.2024

Naše družstvo mužů má v sobotu před sebou zápas pravdy. Souboj s Březinou určí, kdo obsadí konečnou třetí příčku a kdo se stane...

Program zápasů na víkend 24.2-25.2.2024

Další hokejové dny jsou před námi, níže najdete výčet utkání, k nimž nastoupí naše mládežnická družstva.

Výsledky víkendových zápasů

Víkend bohatý na zápasy je za námi, následuje krátký souhrn, jak to všechno dopadlo. Tým mužů bohužel nestačil v prvním utkání...