Archiv

Ohlédnutí za výletem do Prahy na Mistrovství světa

V neděli 12. května využili naši mladí hráči výjimečné možnosti podívat se zblízka na hokejový zápas v rámci mistrovství světa v Praze. Díky vstupenkám od Českého hokeje jsme mohli navštívit střetnutí týmů Finska a Velké Británie.

HC Zastávka vyhrála domácí turnaj ročníků 2013 a 2014

Na konci sezóny 2023/2024 jsme uspořádali turnaj pro hráče ročníků 2013 a 2014. Našimi soupeři byla družstva HC Blansko, SKMB Boskovice a HC Scorpions Brno.

Mladší žáci získali na turnaji v Itálii zlaté medaile!

Velkého úspěchu dosáhli naši mladší žáci, když svou účast na turnaji Easter CCM Hockey Bunnies Cup 2024 v italském Fondu proměnili ve zlaté vítězství. Že cesta k prvenství nebyla snadná, nám v podrobném reportu přiblíží hlavní trenér Dominik Grečko. Gratulujeme k vítězství!

Program zápasů 22.3.-23.3.2024

Sezóna 2023/2024 se chýlí ke konci. Mladší žáci dohráli poslední soutěžní zápas na začátku tohoto týdne, starší žáky čeká tečka za sezónou dnes. Od 17:10 se v Brně utkají s týmem HC Scorpions Brno. V sobotu se pak s mistrovskou soutěží rozloučí i čtvrtá třída dvěma zápasy v Hodoníně. Tím však program naší mládeže zdaleka nekončí. Nastává čas zajímavých turnajů, výjezdů a konfrontací se soupeři, s nimiž se v oficiálních soutěžích běžně nepotkáváme. O tomto i dalším dění budeme průběžně informovat zde nebo na našem Facebooku.

Výsledky žákovských utkání

Víkendový program se nám tentokrát protáhl až do pondělí. Zatímco starší žáci odehráli utkání v neděli v Hodoníně, mladší žáci měli napilno v sobotu i v pondělí. Los jim na závěr soutěže určil dva těžké soupeře - v sobotu Tygry z Moutnic a v pondělí brněnské Warriors. Přinejmenším v prvním zápase si naši svěřenci vedli zdatně a i přes porážku nešetřil chválou ani obvykle náročný trenér Dominik Grečko. Výsledky a cestu k dalším informacím najdete níže.

Program zápasů 16.3.-18.3.2024

V nejbližších dnech vyjedou na led téměř všechny naše mládežnické oddíly. Starší žáky čeká nedělní souboj s Hodonínem na hřišti soupeře, mladší žáci mají před sebou dokonce dvě utkání. Nejprve odehrají v sobotu domácí utkání s Tygry z Moutnic, aby pak v pondělí změřili síly v Brně s tamním celkem Warriors. V sobotu si zahrají taky dvě přípravky - 4. třída v Brně a 2. třída v Boskovicích. Podrobný rozpis zápasů najdete níže.

Výsledky víkendových utkání

Dnešní ohlédnutí za víkendovým programem sestává z výsledků zápasů, které odehráli starší žáci, a z krátké reportáže z mistrovského turnaje 4. tříd v Blansku.

Program nejbližších zápasů

Tým mužů má už po sezóně, do akce tak půjdou naše mladé naděje. Starší žáci odehrají v pátek večer domácí utkání se Znojmem, aby hned v sobotu ráno vyrazili do Vyškova na zápas proti týmu MBK Vyškov. Přípravka 4. třídy má před sebou dvojzápas v Blansku proti Břeclavi a vídeňskému týmu Juniors Capitals v sobotu odpoledne. Mladší žáci mají utkání s Břeclaví na programu nezvykle ve středu 13.3., jedná se o odložený zápas, který měl původně únorový termín.

Výsledky odehraných utkání

Tým mužů se i přes všechnu snahu nedokázal probojovat do finále play off soutěže OP Blansko a po víkendové prohře 4:10 s Březinou se umístil na konečné třetí příčce. O vítězi soutěže se rozhodne mezi Sokolem Březinou a Veverskou Bítýškou. Pro naše áčko tato sezóna končí. V dalších zápasech prohráli starší žáci doma s Blanskem a mladší žáci po velkém obratu přivezli domů všechny body z Kuřimi díky vítězství 5:3.

Program zápasů na víkend 2.3.-3.3.2024

Naše družstvo mužů má v sobotu před sebou zápas pravdy. Souboj s Březinou určí, kdo obsadí konečnou třetí příčku a kdo se stane vyzyvatelem Veverské Bítýšky ve finálovém utkání o první místo. Utkání se soupeřem, na něhož jsme v této sezóně ještě nevyzráli, se odehraje v sobotu v 17:30 v Blansku. Nabízíme možnost dopravy autobusem, odjezd v 15:30 od ZS Rosice.

Program zápasů na víkend 24.2-25.2.2024

Další hokejové dny jsou před námi, níže najdete výčet utkání, k nimž nastoupí naše mládežnická družstva.

Výsledky víkendových zápasů

Víkend bohatý na zápasy je za námi, následuje krátký souhrn, jak to všechno dopadlo. Tým mužů bohužel nestačil v prvním utkání finálové skupiny na Veverskou Bítýšku, čímž se mu účast v samotném finále vzdálila. Nicméně naděje ještě žije a bude nezbytné příští týden porazit Březinu. Starší žáci bojovali v sobotu se Znojmem a v neděli s Hodonínem, na body to ale nestačilo ani v jednom případě. Naopak mladší žáci navázali na vítězství nad Warriorem z minulého týdne a poradili si i se soupeřem z Hodonína. Úspěšný víkend mají za sebou i všechny naše přípravky (2., 3. a 4. třída), které až na jeden zápas vyhrály všechna svá utkání v rámci mistrovských turnajů v minihokeji. Jen tak dál!

Program zápasů na víkend 17.2.-18.2.2024

O víkendu vyjedou na led úplně všichni. Své mistrovské turnaje odehrají přípravky 2., 3. i 4. třídy, mladší žáci nastoupí doma proti Hodonínu a starší žáci zavítají v sobotu do Znojma, aby pak v neděli změřili síly na domácím ledě s Hodonínem. Ani muži nebudou zahálet a ve finálové skupině play off se utkají v prvním zápase této fáze soutěže s Veverskou Bítýškou. Zápas bude odehrán v Rosicích, všichni jste srdečně zváni. Níže najdete také  rozpis zápasů play off OP Blansko. A abychom byli kompletní, po dvou týdnech se vrací nedělní Školička bruslení, klasicky v 9:00 na ledě.

A-tým nestačil na Březinu a další výsledky

Přinášíme přehled výsledků odehraných utkání. Kromě mladších žáků se našim hráčům moc nedařilo.

Program zápasů na víkend 3.2-4.2.2024

O víkendu před jarními prázdninami je oproti původním plánům na programu jen jedno soutěžní utkání. A tým se na domácím stadionu utká se Sokolem Březinou.

Zobrazeno 1–15 z celkem 100

Aktuální články

Ohlédnutí za výletem do Prahy na Mistrovství světa

V neděli 12. května využili naši mladí hráči výjimečné možnosti podívat se zblízka na hokejový zápas v rámci mistrovství světa v...

HC Zastávka vyhrála domácí turnaj ročníků 2013 a 2014

Na konci sezóny 2023/2024 jsme uspořádali turnaj pro hráče ročníků 2013 a 2014. Našimi soupeři byla družstva HC Blansko, SKMB Boskovice a...

Mladší žáci získali na turnaji v Itálii zlaté medaile!

Velkého úspěchu dosáhli naši mladší žáci, když svou účast na turnaji Easter CCM Hockey Bunnies Cup 2024 v italském Fondu proměnili ve...