3. kolo, neděle 05.11.2023, 17:00

HC Veverská BítýškaHC Zastávka

1:9 (0:2, 1:1, 0:6)
redakce |

Vítězství A-týmu nad Veverskou Bítýškou

A-tým Zastávky nezaváhal ani ve svém třetím utkání a se soupeřem z Veverské Bítýšky si poradil výsledkem 9:1. Po třech kolech tak máme plný počet bodů.

HC Veverská Bítýška:

Čáp - Slanina, Belatka, Jaroš, Hajný - Brza, Píša, Hohl, Hrbáček, Skalník, Martínek, Hakl, Brázda, Zelinka

HC Zastávka:

Ševčík (Polanský) - Fiala, Fišer, Huml, Culka, Sabol, Jaroš - Barák, Lesonický, Šedý, Jambor, Roubal, Mikule, Hep, Partyka, Michna

Branky: Martínek (Slanina) - Lesonický (Šedý, Fišer), Lesonický (Šedý), Šedý (Mikule), Šedý (Barák), Jambor (Roubal, Mikule), Šedý (Barák, Sabol), Huml (Lesonický, Mikule), Roubal (Mikule), Partyka (Michna, Hep)

Diváci: 58

Stadion: ZS Rosice

Komentář

V první třetině se hosté dostali do vedení využitím přesilovky Lesonickým. A v desáté minutě opět Lesonický zvýšil na 0:2. Tak skončila i první třetina. Ve druhé třetině domácí přidali, ale hosté i díky Ševčíkovi v zastávecké brance a výborné obraně odolávali. Domácí nevyužili ani 5minutovou přesilovku při vyloučení hostujícího Jaroše, kde navíc při úniku dva na jednoho zvýšil Šedý po přihrávce Mikuleho na 1:3 a určil stav po dvou třetinách. Ve třetí třetině se hned na úvod trefil opět Šedý po akci Baráka a v podstatě rozhodl o osudu utkání. Hosté pak svou nátlakovou hrou nutili domácí k chybám a navyšovali vedení až na konečných 1:9. Ve třetí třetině domácí ani moc nekladli odpor a hostům to hodně usnadnili.

Aktuální články

Výsledky zápasů 25.-26.11. 2023

Víkend plný hokeje je za námi, přinášíme krátký přehled výsledků.

Program zápasů 25.-26.11. 2023

O víkendu bude rušno hlavně v sobotu, do akce se mimo jiné po volnu v minulém kole vrací A-tým v domácím zápase s Černou Horou hraném v...

Turnaj přípravek v Rosicích

Uplynulý víkend jsme mimo jiné pořádali turnaj 3. tříd v Rosicích. Přinášíme krátké shrnutí.