redakce |

HC Zastávka zavítala na České hokejové hry

Naše mládež se během druhého květnového víkendu zúčastnila v roli diváků zápasu reprezentací Švýcarska a Finska v rámci Českých hokejových her, které se jako poslední díl Euro Hockey Tour před mistrovstvím světa konaly v Brně ve Winning Group Areně.

Zápas se odehrál v sobotu 6. května po poledni a naše děti mohly vidět v akci takové hráče světového hokeje jako olympijského vítěze a dvojnásobného mistra světa Marca Antillu nebo legendárního švýcarského gólmana Leonarda Genoniho. Všichni si zápas nesmírně užili, byl to neskutečný zážitek. Děkujeme Českému hokeji za možnost navštívit utkání tohoto formátu. Fotografie najdete na našem Facebooku.

Aktuální články

Přípravky na turnaji v Kuřimi

Hráči našich přípravek se zúčastnili sobotního turnaje v Kuřimi, kde se utkali s týmy Mystery Kuřim, Boskovice a Scorpions Brno.

Turnaj mladších žáků v Rosicích

Kategorie mladších žáků se před ostrým startem mistrovské soutěže zúčastnila turnaje, který jsme uspořádali na zimním stadionu v...

Přátelská utkání mladších žáků

Nová sezóna klepe na dveře, proto přinášíme program nejbližších přátelských utkání kategorie mladších žáků. Další info bude...