1. kolo, sobota 29.10.2022, 10:15

12:4 (2:0, 6:0, 4:4)
redakce |

První vítězství A-týmu

Naše áčko zvítězilo hned ve svém prvním utkání nového ročníku soutěže OP Blansko, když na stadionu v Blansku porazilo soupeře z Černé Hory v poměru 12:4.

HC Zastávka:

Ševčík – Fišer,Fiala, Dvořák,Sabol, Švestka,Meloun – Partyka, Lesonický,Šedý, Mikule,Culka, Jambor, Hep, Gejdoš

TJ Sokol Černá Hora:

Navrátil – Komínek A.,Nádeníček, Martínek, Stejskal Pe., Ševčík, Stejskal Pa.- Komínek D., Matoušek, Jirásek, Pokladník, Svrbík, Bažant, Ehrenberger, Tesař

Branky: Meloun (Gejdoš), Mikule (Gejdoš), Partyka (Gejdoš), Hep (Meloun), Jambor (Švestka), Gejdoš (Meloun,Hep), Partyka (Sabol), Mikule (Jambor), Jambor (Culka), Jambor (Mikule), Lesonický (Šedý), Lesonický (Šedý) – Jirásek (Matoušek), Matoušek (Komínek A.), Tesař (Svrbík)), Komínek D. (Komínek A.)

Vyloučení: 4:6, využití: 1:1

Stadion: ZS Blansko

Turnaj 2. tříd v Rosicích

V neděli 11. prosince pořádáme na zimním stadionu v Rosicích turnaj přípravek kategorie 2. třídy. V měření sil v mini hokeji se...

Program na víkend 9.-11.12. 2022

Dorost v zápasech proti Vyškovu a Kroměříži bez bodu

Naši dorostenci se ve víkendovém programu nadstavbové části sk. o umístění utkali s týmy z Vyškova a Kroměříže.