1. kolo, sobota 29.10.2022, 10:15

12:4 (2:0, 6:0, 4:4)
redakce |

První vítězství A-týmu

Naše áčko zvítězilo hned ve svém prvním utkání nového ročníku soutěže OP Blansko, když na stadionu v Blansku porazilo soupeře z Černé Hory v poměru 12:4.

HC Zastávka:

Ševčík – Fišer,Fiala, Dvořák,Sabol, Švestka,Meloun – Partyka, Lesonický,Šedý, Mikule,Culka, Jambor, Hep, Gejdoš

TJ Sokol Černá Hora:

Navrátil – Komínek A.,Nádeníček, Martínek, Stejskal Pe., Ševčík, Stejskal Pa.- Komínek D., Matoušek, Jirásek, Pokladník, Svrbík, Bažant, Ehrenberger, Tesař

Branky: Meloun (Gejdoš), Mikule (Gejdoš), Partyka (Gejdoš), Hep (Meloun), Jambor (Švestka), Gejdoš (Meloun,Hep), Partyka (Sabol), Mikule (Jambor), Jambor (Culka), Jambor (Mikule), Lesonický (Šedý), Lesonický (Šedý) – Jirásek (Matoušek), Matoušek (Komínek A.), Tesař (Svrbík)), Komínek D. (Komínek A.)

Vyloučení: 4:6, využití: 1:1

Stadion: ZS Blansko

Výsledky zápasů 25.-26.11. 2023

Víkend plný hokeje je za námi, přinášíme krátký přehled výsledků.

Program zápasů 25.-26.11. 2023

O víkendu bude rušno hlavně v sobotu, do akce se mimo jiné po volnu v minulém kole vrací A-tým v domácím zápase s Černou Horou hraném v...

Turnaj přípravek v Rosicích

Uplynulý víkend jsme mimo jiné pořádali turnaj 3. tříd v Rosicích. Přinášíme krátké shrnutí.