2. kolo, neděle 06.11.2022, 12:45

HC Laviny BlanskoHC Zastávka

2:9 (2:3, 0:3, 0:3)
redakce |

A-tým Zastávky zvítězil i ve svém druhém utkání

Druhé vítězství ve dvou kolech si na své konto připsal náš A tým, který opět na stadionu v Blansku (tentokrát jako tým hostů) porazil svého soka. Tým soupeře z Blanska opustil led po výsledku 2:9 jako poražený. HC Zastávka tak ve dvou zápasech zapisuje plný počet bodů. Jen tak dále.

HC Zastávka:

Ševčík – Fišer, Fiala, Huml, Dvořák – Šedý, Lesonický, Bednář, Jambor, Culka, Mikule, Meloun, Hep, Partyka

Branky HC Zastávka: Culka (Jambor), Lesonický (Šedý), Lesonický (Fišer, Šedý), Bednář (Lesonický), Mikule (Culka), Bednář (Šedý, Fišer), Fišer (Fiala), Jambor (Mikule), Mikule (Jambor)

Stadion: ZS Blansko

Turnaj 2. tříd v Rosicích

V neděli 11. prosince pořádáme na zimním stadionu v Rosicích turnaj přípravek kategorie 2. třídy. V měření sil v mini hokeji se...

Program na víkend 9.-11.12. 2022

Dorost v zápasech proti Vyškovu a Kroměříži bez bodu

Naši dorostenci se ve víkendovém programu nadstavbové části sk. o umístění utkali s týmy z Vyškova a Kroměříže.