neděle 12.03.2023, 16:15

HC ZastávkaTJ Sokol Březina

2:5 (1:3, 1:0, 0:2)

HC Zastávka:

Ševčík (Vybíral) - Fišer, Dvořák, Huml, Sabol - Hep, Lesonický, Šedý, Mikule, Culka, Jambor, Meloun

TJ Sokol Březina:

Hynšt (Šalena) - Horák, Kousalík P., Boček, Foral, Švejda, Vlček, Vojáček, Byrtus, Boháček, Drahovzal, Hrazdil, Kousalík M., Kozel, Malíř, Svoboda, Šašek, Tallmayer, Vondruška

Branky: Hep (Šedý, Lesonický), Culka (Mikule) - Šašek (Boháček), Boháček (Vojáček), Švejda (Svoboda), Kozel (Byrtus), Malíř (Švejda)

Rozhodčí: Přikryl, Scheiner, vyl. 1:2, bez využití.

Stadion: ZS Blansko

HC Zastávka zavítala na České hokejové hry

Naše mládež se během druhého květnového víkendu zúčastnila v roli diváků zápasu reprezentací Švýcarska a Finska v rámci Českých...

Turnaj žáků O pohár starosty obce Zastávka

HC Zastávka uspořádala v sobotu 15. dubna turnaj mládeže O Pohár starosty obce Zastávka.

A-tým obsadil konečné 2. místo soutěže OP Blansko

Ani ve druhém utkání náš A-tým nestačil na soupeře z Březiny a po porážce 4:6 obhájil 2. místo z loňského ročníku.