19. kolo, sobota 21.01.2023, 10:00

HC ZastávkaSKMB Boskovice

8:14 (2:5, 4:5, 2:4)

HC Zastávka:

Članek - Janech, Kučera, Janza, Macek, Hakl, Masařík, Jašek, Žubor, Procházka, Pfeiler

Branky týmu HC Zastávka: Kučera (Janza), Kučera (Janza), Janech, Masařík, Janech (Janza), Kučera, Masařík, Janech

Stadion: ZS Rosice

Komentář

Na domovském stadionu předvedli mladší žáci bojovný výkon proti soupeři z Boskovic. Zastávka nastoupila ve dvou formacích, družstvo SKMB Boskovice nastoupilo ve třech útocích a dvou obranách. 

Už od první minuty se hrálo ve vysokém tempu, což vydrželo až do konce zápasu. První góly sice padly na straně Boskovic, ale Zastávka se soupeřem držela krok. Vyrovnané bylo zejména druhé dějství. Z našeho týmu se blýskli střelci hattricku Lukáš Kučera a Adam Janech, proti nám se prosazoval především hostující Daniel Holík, který vstřelil 8 branek. 

Na vítězství to sice nestačilo, ale náš tým předvedl nejlepší výkon v sezóně a jsme rádi, že jde s každým zápasem nahoru.


Aktuální články

Přípravky na turnaji v Kuřimi

Hráči našich přípravek se zúčastnili sobotního turnaje v Kuřimi, kde se utkali s týmy Mystery Kuřim, Boskovice a Scorpions Brno.

Turnaj mladších žáků v Rosicích

Kategorie mladších žáků se před ostrým startem mistrovské soutěže zúčastnila turnaje, který jsme uspořádali na zimním stadionu v...

Přátelská utkání mladších žáků

Nová sezóna klepe na dveře, proto přinášíme program nejbližších přátelských utkání kategorie mladších žáků. Další info bude...