12. kolo, sobota 28.01.2023, 17:00

HC ZastávkaTJ Sokol Březina

5:3 (0:0, 2:1, 3:2)

HC Zastávka:

Ševčík (Polanský) - Fišer, Fiala, Huml, Sabol - Bednář, Touška, Šedý, Mikule, Culka, Jambor, Hep

TJ Sokol Březina:

Hynšt - Kousalík P., Foral, Vlček, Švejda - Ondráček F., Byrtus, Hrazdil, Ondráček R., Kozel, Malíř, Horák

Branky: Touška (Šedý, Bednář), Jambor, Fišer (Šedý, Bednář), Bednář (Touška), Mikule (Jambor) - Kozel (Vlček, Malíř), Švejda (Kozel), Byrtus (Hrazdil, Ondráček F.)

Rozhodčí: Tkáč – Přikryl, Dobroň
Vyloučení: 2:2, využ.: 1:1, osl.: 1:0

Diváci: 31

Stadion: ZS Rosice

Komentář

Ve vyrovnané první třetině měli nad střelci navrch oba brankáři, kteří pochytali vše, co prošlo obranou obou týmů. A tak byl stav utkání po první třetině bezbrankový.

Ve druhé třetině se domácí ujali vedení ve 33. minutě, kdy se prosadil Touška po závaru před brankou hostů. Asistence si připsali Šedý s Bednářem. Ve 36. minutě hráli hosté přesilovou hru, ale po krásné individuální akci všem ujel Jambor a zvýšil na 2:0. Hosté se dočkali ve 39. minutě, kdy po akci Malíře a přihrávce od Vlčka snížil Kozel. Do šaten se tak šlo za stavu 2:1 pro domácí.

Třetí třetina přinesla opět pohledný a bojovný hokej. Domácím se ve 44. minutě po spolupráci Fišera s Bednářem podařilo zvýšit na 3:1 Šedým. Hosté ve 47. minutě ale opět snížili na rozdíl jedné branky. Autorem branky byl Švejda po nahrávce od Kozla. Ve 49. minutě hráli domácí přesilovou hru, při níž se po přihrávce od Toušky prosadil Bednář, který domácímu týmu vrátil dvoubrankový náskok. Stejnou mincí oplatili i hosté, když v 53. minutě taktéž využili přesilovku a Byrtus po spolupráci s Hrazdilem a Filipem Ondráčkem snížil na 4:3. Hosté pak vrhli všechny síly do útoku a u domácích stálo i štěstí, když hráči Březiny dvakrát orazítkovali brankovou konstrukci. Vyrovnat se jim ale nepodařilo, naopak v poslední minutě při jejich hře bez brankáře ujel Jambor a Mikule do prázdné branky zpečetil vítězství domácích na 5:3.

Aktuální články

Přípravky na turnaji v Kuřimi

Hráči našich přípravek se zúčastnili sobotního turnaje v Kuřimi, kde se utkali s týmy Mystery Kuřim, Boskovice a Scorpions Brno.

Turnaj mladších žáků v Rosicích

Kategorie mladších žáků se před ostrým startem mistrovské soutěže zúčastnila turnaje, který jsme uspořádali na zimním stadionu v...

Přátelská utkání mladších žáků

Nová sezóna klepe na dveře, proto přinášíme program nejbližších přátelských utkání kategorie mladších žáků. Další info bude...