2. kolo, sobota 28.10.2023, 17:00

HC ZastávkaTJ Tatran Hrušky

8:1 (1:1, 4:0, 3:0)
redakce |

A-tým zůstává i po 2. kole OP Blansko stoprocentní

Také ve druhém utkání v nové sezóně naši hokejisté naplno bodovali. Tentokrát si v duelu na domácím kluzišti poradili s týmem TJ Tatran Hrušky výsledkem 8:1.

HC Zastávka:

Ševčík - Fiala, Fišer, Sabol, Dvořák, Huml, Jaroš - Šedý, Lesonický, Dubčák, Barák, Roubal, Mikule, Michna, Culka, Partyka, Hep

TJ Tatran Hrušky:

Štork - Štefan , Laichman V., Laichman J., Malý, Gzela, Šmerda, Hausner, Juraň, Janoušek, Šmíd, Drápal,Nazar, Gonda J., Gonda R.

Branky: Mikule (Barák), Huml, Mikule (BaráK,Roubal), Mikule (Roubal), Mikule (Barák,Roubal), Roubal (Mikule), Šedý (Dubčák), Barák (Mikule) - Janoušek (Malý)

Rozhodčí: Beneš, Gejdoš, 

Vyl.: 1:2, bez využití.

Diváci: 27

Stadion: ZS Rosice

Komentář

V první třetině se domácí dostali v 5. minutě do vedení 1:0, když se po přihrávce Baráka prosadil Mikule. Dále se ale předháněli v zahazování šanci, až je hosté Janouškem potrestali a vyrovnali na 1:1. Tak i skončila první třetina. 

Ve druhé třetině pokračovali domácí v nátlakové hře a postupně navyšovali vedení. Vše odstartoval svou brankou ve 28.minutě Huml na 2:1. Pak si vzal slovo Mikule a třemi brankami až na 5:1 v podstatě rozhodl o osudu utkání. Ve třetí třetině domácí ještě navýšili po brankách Roubala, Šedého a Baráka vedení až na konečných 8:1.

Aktuální články

Výsledky zápasů 25.-26.11. 2023

Víkend plný hokeje je za námi, přinášíme krátký přehled výsledků.

Program zápasů 25.-26.11. 2023

O víkendu bude rušno hlavně v sobotu, do akce se mimo jiné po volnu v minulém kole vrací A-tým v domácím zápase s Černou Horou hraném v...

Turnaj přípravek v Rosicích

Uplynulý víkend jsme mimo jiné pořádali turnaj 3. tříd v Rosicích. Přinášíme krátké shrnutí.