Škola bruslení

V průběhu hokejové sezony pořádáme pro děti školu bruslení, kde se děti dobře pobaví, najdou si nové kamarády a přitom se i naučí bruslit. V tom všem jim pomohou naši trenéři a trenérky ledního hokeje a krasobruslení.

Kdy: každou neděli v čase 9:00-10:00, začínáme už 18. 9. 2022!

Kde: Zimní stadion Rosice

S sebou: brusle, helmu (hokejová, lyžařská nebo cyklistická), rukavice, kdo má chrániče (hokejové, inline), doporučeno zimní oblečení.

Kontakt na trenéra: Pavel Matal (603 104 246)

Pod vedením trenérů si můžete vyzkoušet, jaké to je hrát hokej, naučíte se bruslit a zažijete spoustu zábavy.

Kurz je určen pro děti ve věku 4-10 let.

Aktuální informace, fotodokumentaci uplynulých lekcí i prostor pro Vaši zpětnou vazbu najdete na naší facebookové stránce.

Náborová akce v rámci projektu Pojď hrát hokej se uskuteční v neděli 27.11.2022 od 9:00. Více podrobností bude zveřejněno včas před konáním náboru.

Turnaj 2. tříd v Rosicích

V neděli 11. prosince pořádáme na zimním stadionu v Rosicích turnaj přípravek kategorie 2. třídy. V měření sil v mini hokeji se...

Program na víkend 9.-11.12. 2022

Dorost v zápasech proti Vyškovu a Kroměříži bez bodu

Naši dorostenci se ve víkendovém programu nadstavbové části sk. o umístění utkali s týmy z Vyškova a Kroměříže.