Redakce |

První vítězství A-týmu a další výsledky

A tým poprvé zvítězil, zápasy odehráli i dorostenci a mladší žáci.

HC Zastávka – TJ Sokol Černá Hora 12:4 (2:0,6:0,4:4)

Branky: Meloun (Gejdoš), Mikule (Gejdoš), Partyka (Gejdoš), Hep (Meloun), Jambor (Švestka), Gejdoš (Meloun,Hep), Partyka (Sabol), Mikule (Jambor), Jambor (Culka), Jambor (Mikule), Lesonický (Šedý), Lesonický (Šedý) – Jirásek (Matoušek), Matoušek (Komínek A.), Tesař (Svrbík)), Komínek D. (Komínek A.)
vyl. 4:6, využ. 1:1. Rozhodčí: Zukal, Chocholouš  Hráno v Blansku.

Sestavy:
HC Zastávka: Ševčík – Fišer,Fiala, Dvořák,Sabol, Švestka,Meloun – Partyka, Lesonický,Šedý, Mikule,Culka, Jambor, Hep, Gejdoš
TJ Sokol Černá Hora: Navrátil – Komínek A.,Nádeníček, Martínek, Stejskal Pe., Ševčík, Stejskal Pa.- Komínek D., Matoušek, Jirásek, Pokladník, Svrbík, Bažant, Ehrenberger, Tesař

Dorost
HC Zastávka – HC Orli Znojmo 0:14 (0:7,0:4,0:3)

Mladší žáci
HC Zastávka – SHKM Hodonín 2:20 (1:4,1:9,0:7)
Branky HC: Kučera (Jašek), Jašek (Masařík)

Turnaj 2. tříd v Rosicích

V neděli 11. prosince pořádáme na zimním stadionu v Rosicích turnaj přípravek kategorie 2. třídy. V měření sil v mini hokeji se...

Program na víkend 9.-11.12. 2022

Dorost v zápasech proti Vyškovu a Kroměříži bez bodu

Naši dorostenci se ve víkendovém programu nadstavbové části sk. o umístění utkali s týmy z Vyškova a Kroměříže.