24. kolo, neděle 15.01.2023, 10:15

HC ZastávkaHC Boskovice

6:7 sn (0:2, 5:3, 1:1)
redakce |

Víkend přinesl porážku, vítězství i drama až do konce

Uplynulý víkend přinesl různorodé příběhy zápasů našich mládežnických kategorií. Nejprve porážku dorostu se silným týmem z Kroměříže, poté vítězství mladších žáků nad Znojmem (byť oslabeným) a nakonec dramatickou bitvu dorostu s Boskovicemi.

HC Zastávka:

Mahn - Cach, Urban, Drábek, Kozák, Dubčák, Židek, Janoušek, Fučík, Janas, Švestka

Branky týmu HC Zastávka: Dubčák (Janoušek), Dubčák (Židek), Dubčák (Kozák), Švestka, Dubčák (Kozák), Dubčák (Švestka, Cach)

Diváci: 20

Stadion: ZS Rosice

Komentář

Sobotní zápas s Kroměříží, v němž naši dorostenci podlehli vedoucímu týmu tabulky 0:8, stál naše hráče hodně sil. Navíc jsme po zákroku u mantinelu přišli o Duchoně, který si zhmoždil rameno. V první třetině zápasu s Boskovicemi jsme se proto dostávali do tempa a tahali jsme spíše za kratší provaz. 

Ve druhé třetině se situace otočila a zejména díky brankám našeho kapitána jsme srovnali se soupeřem krok. Ve třetí třetině jsme už měli vítězství na dosah, nicméně soupeř pět minut před koncem srovnal stav na 6:6. Rozhodovalo se tedy v nájezdech. 

Po prvních pěti nájezdech byl stav nerozhodný 2:2 (skóroval Švestka a Janoušek). O osudu zápasu bylo rozhodnuto až ve 12. sérii nájezdů, kdy jsme nakonec podlehli.

Kategorie mladších žáků se vrátila ze Znojma s vítězstvím 18:2 nad tamními Orly. Blýskl se především desetibodový Ládík Tkáč. Jen tak dál!

Aktuální články

Výsledky zápasů 25.-26.11. 2023

Víkend plný hokeje je za námi, přinášíme krátký přehled výsledků.

Program zápasů 25.-26.11. 2023

O víkendu bude rušno hlavně v sobotu, do akce se mimo jiné po volnu v minulém kole vrací A-tým v domácím zápase s Černou Horou hraném v...

Turnaj přípravek v Rosicích

Uplynulý víkend jsme mimo jiné pořádali turnaj 3. tříd v Rosicích. Přinášíme krátké shrnutí.