Utkání

Dorost: Regionální liga dorostu

1. kolo, pátek 23. 9. 2022

HC BoskoviceHC Zastávka

4:5 (3:0, 1:3, 0:2)
2. kolo, neděle 25. 9. 2022

Orli ZnojmoHC Zastávka

18:0 (3:0, 6:0, 9:0)
3. kolo, sobota 1. 10. 2022

HC ZastávkaHHK Velké Meziříčí

6:15 (1:5, 2:4, 3:6)
4. kolo, neděle 2. 10. 2022

SKLH Ždár nad SázavouHC Zastávka

13:0 (5:0, 4:0, 4:0)
5. kolo, sobota 8. 10. 2022

HC ZastávkaHC Žihadla Moravské Budějovice

0:13 (0:1, 0:6, 0:6)
6. kolo, sobota 15. 10. 2022

MBK VyškovHC Zastávka

21:3 (7:0, 6:1, 8:2)
7. kolo, sobota 22. 10. 2022

HC ZastávkaHC Rytíři Blansko

3:10 (0:2, 0:4, 3:4)
9. kolo, neděle 30. 10. 2022

HC ZastávkaOrli Znojmo

0:14 (0:7, 0:4, 0:3)
8. kolo, čtvrtek 3. 11. 2022

HC ZastávkaHC Boskovice

5:6 (1:1, 2:2, 2:3)
10. kolo, sobota 5. 11. 2022

HHK Velké MeziříčíHC Zastávka

11:2 (4:1, 3:0, 4:1)
12. kolo, neděle 13. 11. 2022

HC Žihadla Moravské BudějoviceHC Zastávka

9:0 (2:0, 3:0, 4:0)
11. kolo, úterý 15. 11. 2022

HC ZastávkaSKLH Ždár nad Sázavou

0:5 (0:0, 0:0, 0:0)
13. kolo, čtvrtek 17. 11. 2022

HC ZastávkaMBK Vyškov

1:17 (0:8, 1:3, 0:6)
14. kolo, neděle 20. 11. 2022

HC Rytíři BlanskoHC Zastávka

10:3 (2:0, 4:1, 4:2)
15. kolo, sobota 26. 11. 2022, ZS Rosice

HC ZastávkaHC Rytíři Blansko

2:5 (0:2, 1:1, 1:2)
16. kolo, sobota 3. 12. 2022, ZS Vyškov

MBK VyškovHC Zastávka

15:3 (7:1, 4:1, 4:1)
17. kolo, neděle 4. 12. 2022, ZS Rosice

HC ZastávkaHK Kroměříž

0:24 (0:8, 0:8, 0:8)
18. kolo, pátek 9. 12. 2022, ZS Boskovice

HC BoskoviceHC Zastávka

4:8 (3:5, 1:1, 0:2)
20. kolo, neděle 18. 12. 2022, ZS Blansko

HC Rytíři BlanskoHC Zastávka

13:1 (2:0, 6:0, 5:1)
21. kolo, sobota 7. 1. 2023, ZS Uherský Brod

HC Spartak Uherský BrodHC Zastávka

19:0 (7:0, 8:0, 4:0)
22. kolo, neděle 8. 1. 2023, ZS Rosice

HC ZastávkaMBK Vyškov

1:9 (0:2, 0:3, 1:4)
23. kolo, sobota 14. 1. 2023, ZS Kroměříž

HK KroměřížHC Zastávka

8:0 (3:0, 1:0, 4:0)
24. kolo, neděle 15. 1. 2023, ZS Rosice

HC ZastávkaHC Boskovice

6:7 sn (0:2, 5:3, 1:1)
25. kolo, sobota 21. 1. 2023, ZS Rosice

HC ZastávkaSK Prostějov 1913

0:11 (0:5, 0:1, 0:5)
26. kolo, pátek 27. 1. 2023, ZS Brumov-Bylnice

HC Brumov-BylniceHC Zastávka

9:1 (2:1, 4:0, 3:0)
27. kolo, neděle 29. 1. 2023, ZS Rosice

HC ZastávkaHC Brumov-Bylnice

2:6 (0:4,1:1,1:1)
28. kolo, čtvrtek 9. 2. 2023, ZS Rosice

HC ZastávkaSK Prostějov 1913

1:13 (0:8, 1:4, 0:1)
29. kolo, sobota 11. 2. 2023, ZS Blansko

HC Rytíři BlanskoHC Zastávka

3:1 (1:0, 2:0, 0:1)
30. kolo, sobota 18. 2. 2023, ZS Rosice

HC ZastávkaHC Spartak Uherský Brod

3:18 (2:6, 0:6, 1:6)
31. kolo, pátek 24. 2. 2023, ZS Boskovice

HC BoskoviceHC Zastávka

5:2 (1:1, 2:1, 2:0)
32. kolo, sobota 25. 2. 2023, ZS Vyškov

MBK VyškovHC Zastávka

12:0 (5:0, 2:0, 5:0)
33. kolo, sobota 4. 3. 2023, ZS Rosice

HC ZastávkaHK Kroměříž

0:15 (0:9, 0:2, 0:4)
34. kolo, pondělí 20. 3. 2023, ZS Prostějov

SK Prostějov 1913HC Zastávka

12:1 (6:0, 1:0, 5:1)
35. kolo, úterý 21. 3. 2023, ZS Rosice

HC ZastávkaHC Spartak Uherský Brod

2:11 (1:5, 0:2, 1:4)
36. kolo, sobota 25. 3. 2023, ZS Brumov-Bylnice

HC Brumov-BylniceHC Zastávka

11:5 (3:0, 3:2, 5:3)

Rozpisy zápasů

Aktuální články

Mladší žáci získali na turnaji v Itálii zlaté medaile!

Velkého úspěchu dosáhli naši mladší žáci, když svou účast na turnaji Easter CCM Hockey Bunnies Cup 2024 v italském Fondu proměnili ve...

Program zápasů 22.3.-23.3.2024

Sezóna 2023/2024 se chýlí ke konci. Mladší žáci dohráli poslední soutěžní zápas na začátku tohoto týdne, starší žáky čeká...

Výsledky žákovských utkání

Víkendový program se nám tentokrát protáhl až do pondělí. Zatímco starší žáci odehráli utkání v neděli v Hodoníně, mladší žáci...