18. kolo, pátek 09.12.2022, 19:00

HC BoskoviceHC Zastávka

4:8 (3:5, 1:1, 0:2)

HC Zastávka:

Mahn - Cach, Urban, Drábek, Kozák, Dubčák, Židek, Janoušek, Fučík, Janas, Duchoň, Švestka

Branky HC Zastávka: Cach (Drábek), Dubčák, Dubčák, Dubčák, Janas, Janas (Duchoň, Švestka), Duchoň (Cach), Fučík (Urban)

Diváci: 30

Stadion: ZS Boskovice

Komentář

V Regionální soutěži dorostu se ve skupině o umístění utkali naši dorostenci s Boskovicemi. Vítězství 8:4 znamená pro naše hráče první bodový zisk v nadstavbové soutěži a snad i vzpruhu do dalších zápasů.

Komentář vedoucího mužstva Jana Židka:
"Utkání jsme otevřeli pěknou střelou zpoza obránce. Bohužel jsme vedení udrželi jen krátce a poté jsme vždy museli dotahovat až do stavu 3:3. V druhé polovině 1. třetiny se nám po dvou individuálních akcích podařilo odskočit a do šaten jsme šli za stavu 3:5.

2. třetina byla vyrovnaná. Bohužel se nám nepodařilo zvýšit náskok po vyloučení boskovického hráče, který po úmyslném seknutí hokejkou do oblasti hlavy/krku obdržel 5 min+do konce utkání, přičemž tento zákrok bude mít zřejmě disciplinární dohru.

Ve třetí třetině jsme spíše udržovali náš náskok, ale dokázali jsme si vytvořit i šance, že kterých padly dva góly, poslední dokonce sekundu před finálním hvizdem.

Z prvního vítězství ve skupině o umístění a druhého vítězství nad Boskovicemi v této sezóně jsme měli velkou radost a kluci ho na ledě náležitě oslavili."

Aktuální články

HC Zastávka vyhrála domácí turnaj ročníků 2013 a 2014

Na konci sezóny 2023/2024 jsme uspořádali turnaj pro hráče ročníků 2013 a 2014. Našimi soupeři byla družstva HC Blansko, SKMB Boskovice a...

Mladší žáci získali na turnaji v Itálii zlaté medaile!

Velkého úspěchu dosáhli naši mladší žáci, když svou účast na turnaji Easter CCM Hockey Bunnies Cup 2024 v italském Fondu proměnili ve...

Program zápasů 22.3.-23.3.2024

Sezóna 2023/2024 se chýlí ke konci. Mladší žáci dohráli poslední soutěžní zápas na začátku tohoto týdne, starší žáky čeká...