4. kolo, sobota 26.11.2022, 13:30

TJ Sokol BřezinaHC Zastávka

4:5 (3:1, 0:0, 1:4)
redakce |

A-tým Zastávky porazil tým Březiny 5:4

Čtvrté vítězství našeho A-týmu v řadě se na stadionu ve Vyškově nerodilo snadno. V sestavě pouze s deseti hráči a brankářem náš tým dotahoval hlavně ztrátu z úvodní třetiny. V prostřední části se na branky čekalo marně, rozhodnutí přišlo až v závěrečném dějství. V něm Zastávka nejprve vyrovnala skóre, aby pak 15 vteřin před koncem základní hrací doby rozhodl hostující Mikule pátou brankou do sítě Březiny o vítězství Zastávky 5:4.


V dalších zápasech víkendového programu podlehli naši dorostenci celku z Blanska 2:5 (více zde) a mladší žáci si připsali první vítězství v sezóně, když porazili Boskovice 4:1 (více zde). 

TJ Sokol Březina:

Šťastný (Hynšt) – Foral, Vlček, Kozel, Branžovský, Malíř, Cívka – Ondráček F., Svoboda, Šášek, Hrazdil, Kousalík M., Vondruška, Ondráček R., Boháček, Drahovzal, Horák

HC Zastávka:

Ševčík – Fišer, Fiala, Dvořák, Huml – Partyka, Lesonický, Čedý, Mikule, Hep, Jambo

Branky: Vondruška (Ondráček F.), Šášek (Kousalík M.), Ondráček F. (Svoboda, Drahovzal), Vondruška (Hrazdil, Kousalík M.) - Šedý (Lesonický), Dvořák (TS), Šedý (Fišer), Mikule (Šedý), Mikule (Šedý)

Vyloučení: 2:2, využití 2:1

Rozhodčí: Přikryl 

Stadion: ZS Vyškov

Aktuální články

Program na víkend 4.2.-5.2. 2023

Přehled zápasů, které čekají naše družstva o nadcházejícím víkendu.

Program na víkend 27.-29.1. 2023

Přehled zápasů, které čekají naše družstva o nadcházejícím víkendu.

Ohlédnutí za víkendovými zápasy

Uplynulý víkend byl opět naplněn hokejem až po okraj. V následujícím krátkém přehledu se ohlédneme za zápasy, v nichž nastoupila naše...