15. kolo, sobota 26.11.2022, 12:15

HC ZastávkaHC Rytíři Blansko

2:5 (0:2, 1:1, 1:2)

HC Zastávka:

Mahn - Cach, Urban, Drábek, Kozák, Dubčák, Židek, Janoušek, Fučík, Duchoň, Švestka

HC Rytíři Blansko:

Trtílek (Sedlák) - Kuběna, Hurnický, Juřek D. , Prát, Stránská, Kostlán, Němeček, Sedláček, Juřek A., Kocman, Viliš, Juránek, Hájek

Branky: Dubčák, Švestka - Juřek (Kuběna), Němeček (Juránek, Juřek), Kocman (Juřek, Juránek)

Stadion: ZS Rosice

Komentář

Soupeř z Blanska otevřel skóre dvěmi tečovanými střelami v 5. minutě. Třetinu ukončila hromadná bitka, po které byli 3 hráči domácího týmu odesláni na trestnou lavici. Následující průběh zápasu byl vesměs vyrovnaný a přinesl pohledný hokej. Po třetinách 0:2, 1:1, 1:2 nakonec zvítězil tým hostů v poměru 2:5.

Program na víkend 4.2.-5.2. 2023

Program na víkend 27.-29.1. 2023

Ohlédnutí za víkendovými zápasy

Uplynulý víkend byl opět naplněn hokejem až po okraj. V následujícím krátkém přehledu se ohlédneme za zápasy, v nichž nastoupila naše...