redakce |

Víkend přinesl porážku, vítězství i drama až do konce

Uplynulý víkend přinesl různorodé příběhy zápasů našich mládežnických kategorií. Nejprve porážku dorostu se silným týmem z Kroměříže, poté vítězství mladších žáků nad Znojmem (byť oslabeným) a nakonec dramatickou bitvu dorostu s Boskovicemi.

Sobotní zápas s Kroměříží, v němž naši dorostenci podlehli vedoucímu týmu tabulky 0:8, stál naše hráče hodně sil. Navíc jsme po zákroku u mantinelu přišli o Duchoně, který si zhmoždil rameno. V první třetině zápasu s Boskovicemi jsme se proto dostávali do tempa a tahali jsme spíše za kratší provaz. 

Ve druhé třetině se situace otočila a zejména díky brankám našeho kapitána jsme srovnali se soupeřem krok. Ve třetí třetině jsme už měli vítězství na dosah, nicméně soupeř pět minut před koncem srovnal stav na 6:6. Rozhodovalo se tedy v nájezdech. 

Po prvních pěti nájezdech byl stav nerozhodný 2:2 (skóroval Švestka a Janoušek). O osudu zápasu bylo rozhodnuto až ve 12. sérii nájezdů, kdy jsme nakonec podlehli.

Kategorie mladších žáků se vrátila ze Znojma s vítězstvím 18:2 nad tamními Orly. Blýskl se především desetibodový Ládík Tkáč. Jen tak dál!

Aktuální články

Dorost odehrál zápasy s Prostějovem a Uherským Brodem

Hráči dorostu mají za sebou svižný začátek týdne. Nejprve se v pondělí představili na ledě Prostějova, o den později odehráli doma...

Program zápasů 21.3.-26.3. 2023

Přehled zápasů, které čekají naše družstva na sklonku sezóny.

Poslední mistrovské utkání žáků i Školička bruslení

Víkend nabídl mimo jiné poslední utkání mladších žáků v této sezóně i závěrečnou lekci naší Školičky bruslení.